A Samsung gyárat szerintem be kellett volna zárni, főként, ha Magyasrországot ellepik ezek a gyárak, mert a környezeti bírság nem érdekli őket. A másik, hogy a Samsung céget kell a civileknek ilyenkor támadni, utána kell nézni milyen ügyei voltak a cégnek. Nem vagyok benne biztos, hogy minden csínját-bínját ismerik a civilek annak, hogy miként kell egy ilyen közdelmet megvívni.
Forrás: www.youtube.com
#CAP| 1. közéletileg informatív és/vagy konfliktust feltáró:   | |
| 2. sokoldalú, több oldalról megvilágító:   | |
| 3. tanulságos, sokaknak ajánlható:   | |
| 4. korrekt és/vagy mentes az érdekeltségtől:   | |
| 5. egyenlőtlenségre és/vagy igazságtalanságra érzékeny:   | |
| 6. egyéb közszolgálati értékek: közérthetőség, stílus, igényesség:   |